Volné pracovní místo  Vedoucí štíhlé výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici:<br/>
<br/>VEDOUCÍ ŠTÍHLÉ VÝROBY<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> implementace LEAN principů do výroby včetně jednotlivých divizí </li>
<li> školení zaměstnanců na LEAN</li>
<li> dohled nad dodržováním standardů, řešení neshod</li>
<li> komunikace s managementem společnosti včetně zahraničního</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/ VŠ technické vzdělání</li>
<li> zkušenosti v oblasti zeštíhlování výroby </li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> komunikační a prezentační dovednosti na vysoké úrovni</li>
<li> znalost základních metod a nástrojů štíhlé výroby (5S, TPM, SMED,…)</li>
<li> základní znalost systémů ISO/TS 16949 a ISO9001</li>
<li> řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní prostředí mezinárodní firmy</li>
<li> bonusový systém (beznemocnost, plnění cílů kvartálně atd.)</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> motivační systém</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání</li>
</ul>