Volné pracovní místo  Vedoucí strategického nákupu (M/Ž) - Atrakt.mzda, Dovolená navíc, Bonusy, Pružná pracovní doba!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000 Kč / měsíc

Do naší společnosti hledáme Vedoucího strategického nákupu. Jsme mezinárodní společnost, která se zaobírá výrobou osvětlovací techniky pro automobily, lodě, letadla a železniční dopravu.

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravování dotované zaměstnavatelem za 20 Kč (včetně polévky, hlavního jídla a nápoje)
  • Zaměstnavatelský příspěvek ve výši 1,5 - 3 % z mzdy na penzijní připojištění
  • Až 28 dní dovolené
  • Příspěvek na dovolenou až 4800 Kč ročně
  • Možnost využití kavárny (Cafeteria) s příspěvkem až 4800 Kč ročně
  • Příspěvek na dopravu
  • Podpora účasti dětí na letních táborech
  • Firemní události (vánoční večírky, týmové aktivity, rodinné akce, sportovní události)

Náplň práce:

  • Řízení týmu: Povedete strategický nákupový tým a zajistíte hladký průběh všech souvisejících procesů. Vaším úkolem bude také aktivně podporovat rozvoj schopností a dovedností členů týmu.
  • Komunikace s dodavateli: Budete odpovědný za komunikaci s dodavateli, včetně hodnocení, provádění auditů, řešení reklamací a úspěšnou implementaci nových projektů.
  • Spolupráce s ostatními odděleními: Úzce spolupracujete s ostatními odděleními ve firmě.
  • Zajištění klíčových ukazatelů: Vaším cílem bude garantovat plnění klíčových ukazatelů a sledovat úspěšnost týmu

Požadujeme:

  • Vzdělání a praxe: Absolvování střední nebo vysoké školy, ideálně s odpovídající praxí v oblasti strategického nákupu.
  • Zkušenosti s úspěšným vedením týmu a schopnost motivovat a rozvíjet zaměstnance.
  • Jazykové dovednosti: Komunikativní znalost anglického jazyka je nezbytná pro jednání s mezinárodními partnery. Také je potřebná komunikativní znalost českého jazyka.
  • Technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost.

Máte zájem o nabídku Vedoucí strategického nákupu (M/Ž) - Atrakt.mzda, Dovolená navíc, Bonusy, Pružná pracovní doba!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí strategického nákupu (M/Ž) - Atrakt.mzda, Dovolená navíc, Bonusy, Pružná pracovní doba!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.