Volné pracovní místo  Vedoucí střediska legislativně právního - Bonusy, Odměny, Vlastní kancelář, HPP

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 39 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jsme organizací, která jedná a spolupracuje při zpracování legislativních úprav a novelizaci předpisů, týkajících se stavebnictví. Také provádíme zkoušky nutné pro získání autorizace. Máte stavební či právní vzdělání? Vyznáte se ve stavebních předpisech? Hledáme člověka, na kterého se můžeme spolehnout a spolupracovat s ním po další léta.

Náplň práce:
  • Příprava návrhů stanovisek
  • Zpracování podkladů připomínkovacích řízení legislativních předpisů
  • Administrativní podpora členů organizace – komise, představenstvo, tajemnice oblastních kanceláří…
  • Vyřizování telefonických dotazů na profesní komoru, k legislativě, k předpisům…
  • Komunikace se členy napříč organizací a se státními institucemi
  • Příprava podkladů na jednání
  • Zpracování odborných článků, monitoring trhu k tématice stavebních činností
  • Reporting a příprava statických výstupů

Požadujeme

  • Vhodná je u nás praxe s právními předpisy nebo znalost stavebního práva
  • Schopnost práce na PC - MS office, internetové aplikace státní správy
  • Samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení – 44.000 Kč (po zaučení)
  • Šanci jak pro zkušené uchazeče, tak i šikovné absolventy
  • Práci na HPP
  • Čtvrtletní odměny – až ve výši 30 % platu za dané období!
  • Další odměny za práci v komisi
  • Autorské honoráře za články do interních časopisů
  • Notebook
  • Telefon
  • Vlastní kancelář
  • Jistotu stabilní společnosti, která tu je již po mnoho let
  • Kompletní zaučení a odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kávovar s výbornou kávou
  • Možnost stravování v okolí
  • Skvělá dopravní dostupnost MHD i možnost firemního parkování
  • Nástup dle domluvy (ideálně ihned, ale na dobrého uchazeče rádi počkáme)
  • Práce v kanceláři na Praze 2

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat Váš životopis, v opačném případě Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Jakmile posoudíme, že se na pozici hodíte, ozveme se Vám telefonicky. Společně probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.