Volné pracovní místo  Vedoucí studené kuchyně

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

VelkNáplň práce:á česká prosperující společnost hledá vedoucí/ho studené kuchyně v moderním profesionálním prostředí na Praze 4.

Pracovní doba: PO-PÁ , 8 hod.

Mzda dle délky praxe dohodou, oceníme pracovní nasazení a vstřícný přístup.

Náplň práce:
  • řízení kolektivu (pracovní doba zaměstnanců: 12hod. směny, krátký – dlouhý týden)
  • organizace práce při výrobě studených pokrmů
  • odpovědnost za svěřené suroviny, jejich správnou přípravu a skladování
  • využívání moderních technologických zařízení

Požadujeme

  • praxi ve výrobě luxusních studených jídel
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • znalost hygienických pravidel a HACCP
  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Nabízíme

  • zázemí velké české společnosti
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • nadstandartní mzdové ohodnocení
  • závodní stravování, občerstvení na pracovišti
  • po roce příspěvek na penzijní připojištění
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání

Jiná sdělení

První rozhovor proběhne telefonicky v čase, který si spolu předem dohodneme. Zašlete svůj kontakt pomocí odpovědního formuláře a brzy očekávejte sms zprávu s návrhem termínu telefonického kontaktování. Životopis můžete zaslat nebo nemusíte, záleží na Vás.