Volné pracovní místo  Vedoucí technické přípravy výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, jednu z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY

Náplň práce:

Vedení kolektivu TPV (technologové, konstruktéři)
Zpracování a vylepšení výrobních programů a technologických procesů
Vedení a motivování podřízených zaměstnanců
Řízení vnitropodnikové komunikace TPV s ostatními odděleními společnosti
Řízení technologického rozvoje firmy
Spolupráce s vedením výroby
Zodpovědnost za náběh nových výrobků do výroby, zajišťuje kompletní technické a technologické přípravy před
zahájením výroby
Zodpovědnost za aktuálnost technologických pracovních postupů a jejich dodržování, THN pracnosti výrobků,
Stanovení norem práce a ostatních přímých nákladů na výrobky
Řešení technologických odchylek a změn
Zodpovědnost za přezkoušení výrobků ze strany státních zkušeben
Spravování a udržování certifikátů a prohlášeních o shodě, zodpovědnost za evidenci veškeré dokumentace
Zodpovědnost za technologický rozvoj a technologickou přípravu nových výrobků, organizuje činnosti související
s vývojem nových výrobků
Spolupráce na realizaci investic

Požadujeme

VŠ/SŠ (dřevařský směr), popř. technický
Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
Praxe v dřevovýrobě vítána
Znalost dřevařské výroby, dobrá znalost technologických postupů výroby
Výborná znalost AJ, popř. NJ
Zkušenosti s vedením, kontrolou a motivací zaměstnanců
Vynikající komunikační schopnosti
Vystupování orientované na zákazníky
Samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost řešit konflikty, delegovat pravomoci
Odolnost vůči stresu

Nabízíme

Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, práci na plný úvazek
Pružná pracovní doba, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy a školení,
Firemní akce, dobré platové podmínky

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Místo výkonu: Sušice

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 15016/VED/VAC.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.