Volné pracovní místo  Vedoucí technického oddělení - správa budov, strojů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležotost pracovat pro významnou mezinárodní výrobní společnost, působící v oblasti automotive. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici:<br/>
<br/>Vedoucí technického oddělení !<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Zajištění bezporuchového chodu všech výrobních zařízení</li>
<li> Zajištění instalace, úpravy, generálních oprav a inovací všech výrobních zařízení vč. technické dokumentace</li>
<li> Zpracovávání plánů preventivní údržby</li>
<li> Technické a ekonomické řízení všech nemovitostí (správa, výstavba, rekonstrukce)</li>
<li> Řízení vozového parku</li>
<li> Vedení týmu zaměstnanců</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru (elektro)</li>
<li> min. 5 let praxe ve výrobní společnosti (automotive)</li>
<li> Zkušenosti s oblasti elektrotechniky a správy budov</li>
<li> Komunikativní znalost anglického jazyka - Organizačni a komunikační schopnosti na velmi vysoké úrovni</li>
<li> Technické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zajímavé a náročné zaměstnání</li>
<li> Spolupráce se zahraničím – nadnárodní koncern</li>
<li> Osobní a profesní rozvoj</li>
<li> Práce v týmu</li>
<li> Mzda odpovídající schopnostem a důležitosti pozice</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Penzijní připojištění</li>
<li> Příplatky na stravování a dopravu do zaměstnání</li>
</ul>