Volné pracovní místo  Vedoucí týmu! až 28 000Kč - nástup ihned!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

O firmě

Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů. Jsme mezinárodní společnost s více než třicetiletou historií a pobočkami po celém světě.
Na trhu práce se orientujeme za Vás!

Máte organizační schopnosti? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti z výroby?

→ Máme pro Vás skvělou nabídku!

Vaším úkolem bude: zajištění chodu výroby, zaučení nových pracovníků, organizace práce, vedení týmu - cca 5 - 15 pracovníků.

Požadujeme

  • chuť do práce, 100% spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • manuální zručnost
  • komunikativnost

Není se třeba ničeho obávat! VŠE VÁS NAUČÍME!

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci na DPČ, pokud budeš chtít i na HPP
  • důkladné zaškolení, možnost naučit se něco nového
  • až 170 Kč/ hod
  • nástup dle domluvy!
  • svoz z centra Plzně zdarma (min. 5 zastávek po Plzni, cesta do práce je max 25 min)
  • zálohy až 2x za týden pokud budeš potřebovat
  • možnost ubytování v dosahu svozové dopravy

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.