Volné pracovní místo  VEDOUCÍ TÝMU PROGRAMÁTORŮ, zajímavé platové ohodnocení

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici na pozici Vedoucí vývojového týmu. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> vedení týmu vývojářů a programátorů </li>
<li> návrh architektury systému</li>
<li> dohled nad průběhem projektu</li>
<li> účast na IT projektech jako manažer vývoje</li>
<li> práce na projektech globálních pro ČR i pro zahraničí</li>
<li> vedení zahraničních členů týmu - komunikace v anglickém jazyce</li>
<li> zajištění předání projektu ve stanovené kvalitě a čase</li>
<li> komunikace se zákazníky (interní - vývoj aplikací pro další pobočky společnosti)</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Novojičínsko

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> minimáně dvouletá zkušenost v oblasti vedení týmu programátorů</li>
<li> praxe v oblasti vývoje Java/Oracle aplikací alespoň minimálně 4 roky </li>
<li> zkušenost s vývojem podnikových aplikací velkou výhodou - ERP, CRM, BI</li>
<li> organizační schopnosti, komunikační dovednosti, schopnost řešit problémy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> rozvoj kariérního růstu</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> účast na mezinárodních projektech</li>
<li> profesní školení a tréningy - odborné i AJ (s rodilým mluvčím)</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> bytová podpora (1.4roky, odstupňováno 70,45,30%, i pro rodiny kandidátů), příspěvek na splácení hypotéky, nenávratná půjčka, příspěvek na dojíždění</li>
<li> životní či důchodové pojištění</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".