Volné pracovní místo VEDOUCÍ ÚDRŽBY (30.000 - 40.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Vysočina kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Máte přirozenou autoritu a zkušenosti s vedením lidí? Rozumíte údržbě strojů a chcete své dovednosti dále rozvíjet pro špičku ve svém oboru na Vysočině? Pracovní pozice VEDOUCÍ ÚDRŽBY je tu právě pro Vás!

Mezinárodní dynamická společnost hledá kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ ÚDRŽBY * Vedení týmu pracovníků údržby

  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Dodržování zásad BOZP a požární ochrany
  • Odpovědnost za plnění plánu údržby
  • Práce v 3směnném provozu

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe s vedením lidí
  • Znalosti štíhlé výroby (Kaizen, 5S)
  • Schopnost řešit problémy
  • Ochota pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme

  • Práci v úspěšné a moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Firemní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Podobné nabídky práce

Zámečník / Údržbář - příplatky + benefity
• údržba strojního a technologického zařízení • odstraňování poruch a opravy strojních zařízení • práce ve třísměnném provozu
FRAENKISCHE CZ s.r.o. Okříšky, okres Třebíč Plný úvazek
dnes
Údržbář
Výhodou zkouška elektrotechniků podle vyhlášky č.50/1978 Sb. První kontakt telefonicky PO-PÁ 8-14 hod.
SELMA a.s. 437, Kamenice Zkrácený úvazek
včera
Školník, údržbář, zahradník
Požadujeme spolehlivost, trestní bezúhonnost, kladný vztah k dětem, manuální zručnost, péče i o zahradu, praxe výhodou, ŘP sk. B, rozvoz obědů služebním automobilem na odloučená pracoviště MŠ.
Mateřská škola Třešť, příspěvková organizace Luční 88/21, Třešť Zkrácený úvazek
týden
Údržbář
Pracovní náplň: -kontrola činnosti, opravy, seřizování a nastavování hodnot složitých regulačních obvodů dálkového měření, -řízení a provádění údržby a oprav automatických zařízení s měřící, regulační a signalizační technikou, -me ...
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč Plný úvazek
týden
Pracovníci údržby budov
Místo výkonu práce Hostětice 9. Úklid areálu, stavební práce, praxe v oboru vítána, nutná fyzická zdatnost.
EXTE SPOJ s.r.o. 9, Hostětice Plný úvazek
týden
vedoucí / manažer/ka Call centra
- práce se svěřeným týmem v počtu max. 15 lidí, pomoc operátorům se správným vedením hovorů k požadované úspěšnosti, základní administrativa - výhodou pracovní zkušenosti z call centra, z pozice obchodního zástupce nebo obchodního ...
Axxel investment s.r.o. Nádražní 397, Havlíčkův Brod Zkrácený úvazek
týden