Volné pracovní místo VEDOUCÍ ÚDRŽBY (30.000 - 40.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Vysočina kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Máte přirozenou autoritu a zkušenosti s vedením lidí? Rozumíte údržbě strojů a chcete své dovednosti dále rozvíjet pro špičku ve svém oboru na Vysočině? Pracovní pozice VEDOUCÍ ÚDRŽBY je tu právě pro Vás!

Mezinárodní dynamická společnost hledá kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ ÚDRŽBY (30 – 40 000,– Kč) * Vedení týmu pracovníků údržby

  • Komunikace s ostatními odděleními

  • Dodržování zásad BOZP a požární ochrany

  • Odpovědnost za plnění plánu údržby

  • Práce v 3směnném provozu

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru

  • 2 roky praxe s vedením lidí

  • Znalosti štíhlé výroby (Kaizen, 5S)

  • Schopnost řešit problémy

  • Ochota pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme

  • Práci v úspěšné a moderní společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • Finanční odměny

  • Firemní stravování

  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Podobné nabídky práce

Zámečník - 23 000 Kč - ranní směna
• výroba nových tvarovacích forem • práce s technickou a výkresovou dokumentací • přizpůsobení forem potřebám výroby • údržba a opravy tvarovacích forem • práce pouze na ranní směnu
FRAENKISCHE CZ s.r.o. Okříšky, okres Třebíč Plný úvazek
včera
Údržbář - 21 000 Kč + příplatky a benefity
• údržba strojního a technologického zařízení • odstraňování poruch a opravy strojních zařízení • práce ve třísměnném provozu
včera
včera
ÚDRŽBÁŘ BUDOV A SOUVISEJÍCÍCH ZAŘÍZENÍ
Pracoviště Třebíč, Průmyslová 159. Místo vhodné i pro cizince. Náplň práce - drobné zednické opravy, údržbářské práce v areálu společnosti, sekání trávy, renovace oplocení apod. - údržba nemovitostí společnosti v rámci ČR Požaduj ...
TRADO-BUS, s.r.o. Průmyslová 159, Třebíč Zkrácený úvazek, Brigády
včera
Údržbář budov a souvisejících zařízení
Náplň práce: - drobné zednické opravy, údržbářské práce v areálu společnosti, sekání trávy, renovace oplocení apod. - údržba nemovitostí společnosti v rámci ČR Požadujeme: - manuální zručnost - ŘP sk. B - praxe v oboru výhodou - ...
ICOM transport a.s. Jiráskova 1424/78, Jihlava Zkrácený úvazek, Brigády
týden
Servírka / číšník - Vedoucí kavárny
Přijmeme servírku / číšníka - vedoucí kavárny s praxí a schopností řídit malý kolektiv. Očekáváme zodpovědnost, profesionální přístup, odbornou znalost gastronomie, slušnost a pracovitost. Své profesní životopisy s průvodním dopi ...
Empire of RE s.r.o. Brněnská 4971/74, Jihlava Plný úvazek
týden