Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ÚDRŽBY - výroba

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte dobré technické znalosti a zkušenosti v oblasti údržby ve výrobní sféře?<br/>Hledáte stabilní a dobře ohodnocenou práci?<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> plánování a řízení oprav strojů a zařízení </li>
<li> plánování a kontrola preventivní údržby strojů a zařízení</li>
<li> sledování budgetu, zpracování plánů větších a generálních oprav</li>
<li> zajištění zařazení a vyřazení strojů </li>
<li> zlepšování systému, procesů údržby</li>
<li> aktivní účast na systému jakosti</li>
<li> kontrola BOZP a PO v rámci údržby</li>
<li> plánování nákladů údržby, řízení čerpání budgetu </li>
<li> plnění úkolů přímého nadřízeného</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. ÚSO technického zaměření (strojírenského přednostně) </li>
<li> praxe v oblasti řízení údržby ve výrobní sféře podmínkou</li>
<li> zkušenost s vedením lidí</li>
<li> znalost technické dokumentace, výborná znalost výrobních technologií (technologie pro obrábění přenostně)</li>
<li> znalost pneumatických a hydraulických systémů</li>
<li> znalost Lean metod </li>
<li> znalost AJ slovem i písmem na min. středně pokročilé úrovni</li>
<li> výborná znalost MS Office</li>
<li> dobré komunikační a motivační dovednosti, odolnost vůči stresu, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost</li>
<li> ŘP sk.B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracovní poměr na dobu neurčitou</li>
<li> zázemí silné, prosperující, zahraniční společnosti</li>
<li> zaměstnanecké výhody</li>
</ul>