Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ÚDRŽBY VÝROBY 13. a 14. PLAT!!

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 80 000–100 000 Kč / měsíc

Máte zkušenosti s vedením údržby? Chcete se dále rozvíjet ve stabilní firmě a stát se profesionál v daném oboru? Neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Pracovní náplň:
Vede středisko technologie v rámci výrobní jednotky PCBA
Vypracovává a zajišťuje technologické a údržbářské postupy
Spolupracuje s týmem při zavádění nových produktů do sériové výroby
Odpovídá za plnění časových plánů a technologických KPI u projektů a ve výrobě
Se svým týmem zajišťuje technický servis výrobnímu týmu

Požadujeme:
zkušenost s vedením týmu techniků (PCBA /SMT výhodou)
VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou) popřípadě vhodná praxe z oboru
Anglický jazyk - min B1
PC dovednosti (Windows Office SAP)
Praxe a zkušenost na obdobné pozici v Automotive
Praxe z procesu výroby PCBA výhodou
Perfektní organizační schopnosti a samostatné rozhodování
Časová flexibilita řidičský průkaz - skupina B aktivní řidič

Nabízíme:
Práce v mezinárodním týmu
Motivační plat (13. a 14. plat)
Dotované stravování
Příspěvky na penzijní pojištění
Příspěvky na dopravu
25 dní dovolené
Vzdělávací programy
A mnoho dalšího!