Volné pracovní místo  Vedoucí údržby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Výhodou bude, pokud budete umět
orientace v oblastech mechatroniky, elektrotechniky
práci vám usnadní znalost výrobnách strojů společnosti Mitsubishi
znalost robotizace výroby

Vaše pracovní náplň
odpovědnost za vedení úseku údržby (převážně strojový park)
plánování pravidelných servisních úkonů + řešení nenadálých událostí
vedení technické dokumentace, včetně zajištění pravidelných revizí
spolupráce s vedením společnosti
svěřený úsek údržby včetně Facility Managementu

Požadujeme

SŠ případně VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
prokazatelnou praxi na obdobné pozici
zkušenosti s vedením týmu
organizační schopnosti a časovou flexibilitu
znalost AJ či NJ
řidičský průkaz sk. B
vyhláška 50 §6

Nabízíme

dovolená 26 dní
velmi zajímavé mzdové ohodnocení
možné stáže či školení v zahraničí (zvyšování kvalifikace)
pro pracovníky mimo region Česká Lípa zajištěno po dobu adaptace ubytování
široká škála benefitů
Plat 80 - 90000 Kč

Jiná sdělení

MIMOŘÁDNÁ ŠANCE STÁT U ZRODU NOVÉHO PROJEKTU!! POKUD SE NEBOJÍTE VÝZEV A MÁTE CHUŤ SE REALIZOVAT, NABÍZÍME VYJÍMEČNOU PŘÍLEŽITOST.