Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, zahraniční společnost z regionu břeclavska, hledáme kandidáty na pozici Vedoucího údržby.

Pracovní náplň
  • organizace práce na odd. údržby /cca 6 osob/
  • zajišťování oprav celého závodu
  • zajištění náhradních dílů
  • optimalizace preventivní údržby strojů a zařízení
  • zodpovědnost za plynulý chod odd.
  • komunikace s jinými odděleními
  • podílení se na neustálém zlepšování ve firmě

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání tech.směru- stroj.nebo elektro
  • praxe ve výrobní společnosti /lakovna výhodou/
  • praxe v údržbě min 7 let
  • dobrá znalost NJ- podmínkou
  • PC-MS Office, Auto CAD
  • znalost ISO 9001. ISO 14001+ norem elektro
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost

Nabízíme

  • dobré platové podmínky, prémie, stravenky
  • jistotu pracovního místa
  • možnost profesionálního růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".