Volné pracovní místo  Vedoucí úseku plánování

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Orientujete se v procesech plánování strojírenské výroby, zaváděním procesů, vyhledáváním úzkých míst, analýze chybovosti a následným opatřením k nápravě? Zavedená výrobní strojírenská společnost hledá člověka se zkušeností v oblasi plánování výroby.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za plánování výroby, tvorba plánů
  • zodpovědnost za návaznost výrobních procesů, analýza
  • zodpovědnost za vedení podřízených
  • práce v systému pokročilého plánování
  • spolupráce s dodavateli

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru (ideálně strojírenský směr)
  • znalostmi vedení úseku plánování výroby ve strojírenské firmě s několikastupňovým kusovníkem
  • zkušenostmi při zavádění/zdokonalování APS
  • zkušenosti s analýzami systému plánování, s funkčním modelem
  • zkušenosti ve vedoucí pozici min 3 roky
  • místo práce: Novojičínsko

zkušenosti s APS, s analýzami systému plánování, s funkčním modelem
prokazatelnými znalostmi vedení úseku plánování výroby ve strojírenské firmě s několikastupňovým kusovníkem. Nebo člověka se zkušenostmi při zavádění/zdokonalování APS. Zkušenosti ve vedoucí pozici min 3 roky

Nabízíme

  • Fixní mzda + odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Penzijní připojištění
  • Prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vedoucí úseku plánování?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Marková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí úseku plánování

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.