Volné pracovní místo  Vedoucí výrobní linky PO-PÁ 7-15:00

Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 50 000 Kč / měsíc

Čeká Vás zde odpovědný zaměstnavatel a fajn parta která táhne za jeden provaz. Přidejte se k nám společně vytváříme místo kde nás baví pracovat i žít ...

Náplň práce:

Odpovědnost za chod extruzní linky vybavené nejmodernější technologií
Organizace a řízení činnosti podřízených pracovníků
Motivace a hodnocení podřízených pracovníků
koordinace práce s oddělením logistiky zákaznického servisu plánování a údržby
Odpovědnost za dodržování pravidel BOZP environmentálního managementu a řízení správné výrobní praxe dle hygienických předpisů
Odpovědnost za kvalitu kvantitu a včasnost výroby dle výrobního plánu a dle standardů společnosti
Odpovědnost za dodržování technologických postupů jejich neustálé zlepšování odpovědnost za opatření předcházející neshodné výrobě.

Požadavky na kandidáta:

Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Praxe v řízení a organizaci týmu lidí
Znalost anglického jazyka výhodou
Znalost MS office
Samostatnost spolehlivost flexibilita

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení a nadstandardní benefity
Příspěvek na dopravu až 2400 Kč
Stravenky v hodnotě cca 2000 Kč čistého/měsíc
Příspěvek na volnočasové aktivity 9400 Kč/rok
Náborový příspěvek 30 000 Kč
Až 6 týdnů volna
Výuka cizích jazyků
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměny při životním/pracovním výročí
Příměstský tábor a pobytový tábor pro děti zaměstnanců a mnoho dalšího