Volné pracovní místo  Vedoucí výrobních úseků (AJ či NJ)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Řídit výrobní činnosti provozu v oblasti CNC obrábění a vstřikování plastů
Vést tým výrobních mistrů, technologů a jejich podřízených
Odpovědnost za provoz výroby a plnění jejich cílů
Zavádět nové technologie a zařízení do výroby
Plánovat optimalizaci výroby
Zavádět nové výrobky
Řídit a plánovat náklady v dané oblasti
Mít na starost systém jakosti a BOZP
Vést systém neustálého zlepšování
Plánovat výstavbu nové výrobní haly

Požadujeme

Máte již zkušenosti s vedením výrobních / technických úseků a hledáte novou výzvu? Potřebujeme komunikativní znalost Aj či NJ. Zkušenosti z oblasti obrábění a vstřikování plastů jsou velkou výhodou. Atraktivní plat 13x ročně, 5 týdnů dovči a spousta benefitů.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Velice atraktivní mzdu+bonusy
13.plat
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Odborné vzdělávání
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Třebíčsko

Jiná sdělení

MÁTE ZÁJEM O TUTO TECHNICKOU POZICI? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A BUDETE VĚDĚT VÍCE!