Volné pracovní místo  Vedoucí výrobního týmu - Supervisor výroby

Lokalita Liberec a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká?

Řízení a rozvoj výrobního týmu
Spolupráce při tvorbě rozpočtu, plánování nákladů a kapacit a jejich dodržování
Proces neustálého zlepšování
Řešení technických problémů ve spolupráci s technologem
Zajištění plnění plánu výroby, optimální počet pracovníků i požadované kvality výrobků
Zpracování výpadků výroby včetně nákladů a zavádí nápravná opatření
Optimalizace procesů výroby, pracovních míst a linky, zavádění 5S
Spolupráce s projektovým týmem
Spolupráce na plánu údržby

Požadujeme

Praxe v na obdobné pozici ve výrobě automotive minimálně 3 roky
Praxe s vedením většího týmu
Schopnost domluvit se anglicky
Praktická znalost výrobních systémů jako je Kanban, Kaizen, 5S atd.
Znalost práce na PC, SAP výhodou.
ŘP sk. B
Týmovost angažovanost, schopnost vyrovnat se s vysokým pracovním vytížením, zodpovědnost