Volné pracovní místo  Vedoucí výrobního úseku - automotive!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-30-206850. Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:<br/>
<br/>Vedoucí výrobního úseku!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za výrobní úsek - plnění plánu, soulad s kvalitou</li>
<li> vedení pracovníků - jejich rozvoj a motivace</li>
<li> dohled nad dodržováním existujících výrobních a technologických postupů na každém pracovišti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> minimálaně SŠ technického směru</li>
<li> komunikativní znalost AJ výhodou</li>
<li> praxe ze strojírenské výroby</li>
<li> zkušenosti s vedením lidí</li>
<li> znalost BOZP</li>
<li> dobrá znalost práce na PC (MS Office)</li>
<li> dobré organizační a komunikační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> jazykové vzdělávání v rámci podniku</li>
<li> odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí</li>
<li> nadstandardní finanční ohodnocení</li>
<li> příjemné moderní pracoviště</li>
<li> podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění</li>
<li> dotované stravování</li>
</ul>