Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VÝROBY (od 30.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte prokazatelné zkušenosti na pozici Vedoucího výroby? Jsete osobnost, která má přirozenou autoritu, výborné komunikační a organizační dovednosti? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY (od 30.000,- Kč)

Pracovní náplň:

  • dohled nad dodržováním technologických postupů
  • vedení, motivování a kontrola podřízených
  • kontrola docházky, příprava podkladů pro mzdy
  • školení pracovníků
  • spolupřáce napříč společností
  • reporting vedení

Požadujeme

Požadujeme:
  • min. SŠ technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • zkušenost s vedením podřízených
  • orientace v technických normách a předpisech
  • přirozenou autoritu a odolnost vůči stresu
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • orientace na cíl, schopnost umět stanovit si priority, flexibilita
  • ochota pracovat na směny a aktivní přístup k práci

Nabízíme

Nabízíme:
  • perspektivní uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • firemní školení a vzdělávání
  • práce v Plzeňském kraji

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás