Volné pracovní místo  Vedoucí výroby

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách která v posledních několika letech zažila značný nárůst přijme do svého kolektivu Vedoucího výroby.

Náplň práce:
  • příprava a odpovědnost za plnění výrobního plánu
  • dohled a kontrola kvality termínů a efektivity výroby
  • vylepšování procesů inovace
  • organizace práce podřízených jejich vedení a motivování
  • spolupráce s logistikou při plánování výroby
  • zachycení a náprava kritických bodů výroby
  • zodpovědnost a proškolení podřízených pracovníků o zásadách bezpečnosti práce a jejich dodržování
  • pravidelná kontrola parametrů výrobního procesu
  • reporting výsledků celkové činnosti vedení společnosti.

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na stejné či velmi obdobné pozici min. 5 let (výroba automotive)
  • velmi dobrá znalost německého jazyk podmínkou
  • excelentní manažerské schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • logické myšlení analytické schopnosti flexibilitu odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
  • atraktivní finanční ohodnocení a benefity
  • zaměstnanecké benefity - 13. plat týden dovolené navíc individuální jazykové kurzy stravenky firemní akce
  • vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • možnost podílet se na nových projektech.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková