Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VÝROBY PROTOTYPOVÉ DÍLNY (od 35.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pohybujete se již nějakou dobu ve výrobě a máte zkušenosti v technologii a programování forem? Jste schopní vést menší kolektiv a máte zkušenosti s plánováním a realizací zakázek na míru? Perspektivní firma hledá kolegu do svého týmu na pozici "Vedoucí výroby prototypové dílny".

Náplň práce:*odpovědnost za kompletní chod prototypové dílny
  • plánování a kontrola kapacity a termínů objednávek
  • programování forem v programech SolidWorks a HSM Works
  • ruční dokončování forem a jejich kontrola
  • vedení malého kolektivu lidí
  • Výkon práce: Brno

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v technickém oboru
  • znalost 3D CAD SolidWorks a CAM HSMWorks
  • znalost technologie obrábění
  • znalost postupů a technologíí ručního dokončování forem
  • samostatné rozhodování, svědomitost, zručnost
  • schopnost vést menší tým

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení
  • bonusové platové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na stravování
  • práce s moderním zařízením
  • zázemí stabilní společnosti