Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VÝROBY - ref. č. Pa 053

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oboru stavebnictví a strojírenství, hledáme vhodného uchazeče na pozici VEDOUCÍ VÝROBY

Náplň práce:
  • plánování výroby pro stavebnictví
  • organizace práce
  • potvrzování termínů
  • komunikace se zákazníky
  • hodnocení zaměstnanců

Pracoviště: okres Vyškov

Nástup: dohodou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • AJ – úroveň středně pokročilá
  • zkušenosti a znalosti s vedením týmu 20-25 lidí
  • znalost plánovacích procesů
  • zkušenost s realizací nápravných opatření – kvalita + termín
  • orientace ve výrobních nákladech
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • práci ve společnosti s dvacetiletou tradicí
  • služební automobil
  • výuku jazyků ve firemní škole a další vzdělávání
  • kvalitní a zdravé firemní stravování
  • firemní oblečení

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.