Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VÝROBY ref.č. T-146

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, českou společnost zabývající se výrobou a obchodem se zmrazenými potravinami, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY

Popis pozice:
  • zajištění, řízení a kontrola výrobních procesů
  • vyhodnocování dat výroby
  • inventury skladu surovin
  • zajištění personálního obsazení výroby, vedení týmu
  • zodpovědnost za dodržování norem, efektivitu procesů
  • kontrola výrobní dokumentace
  • podklady pro řešení reklamací
  • technická pomoc při vývoji nových výrobků, údržbě technologického zařízení

Místo práce: Praha-Východ (dálnice D8)

Nástup: IHNED

Požadujeme

  • VŠ vzdělání potravinářského směru
  • zkušenosti z vedení výroby (mléčné výrobky, mražené potraviny, konzervárenství, masný průmysl, cukrovinky apod.)
  • zkušenosti s vedením většího týmu (cca 30 lidí)
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, IS K2)
  • znalost HACCP, IFS
  • osvědčení na VZV
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti s 15-ti letou tradicí na českém trhu
  • fixní + provizní složku mzdy, nástupní plat okolo 30.tis. Kč, později zvýšení
  • příplatky za přesčasy a víkendy
  • odměny při plnění výrob. plánů
  • stravenky Sodexo
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.