Volné pracovní místo  Vedoucí výroby s AJ (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Zvládáte vést a řídit větší kolektiv lidí ve výrobě? Technický background a znalost AJ Vám nechybí? Hledáme člověka, co si poradí s každou situací, a to na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku výroby
  • Zavádění výrobních postupů a kontrola jejich dodržování
  • Provádění opatření za účelem vyšší efektivnosti výroby
  • Koordinace a plánování výrobních kapacit, analýza a hodnocení výroby
  • Zodpovědnost za proškolení pracovníků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • AJ na velmi dobré úrovni, druhý jazyk výhodou
  • Min. 3 roky praxe na manažerské pozici ve strojírenství
  • Znalost 5S, Kaizen, Kanban, Lean, aj.
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zodpovědnou práci – řízení výroby
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity, stravenky
  • Různé příspěvky a bonusy
  • Služební automobil, notebook, telefon
  • Místo výkonu práce: okr. Olomouc
  • Termín nástupu: dle domluvy

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.