Volné pracovní místo  Vedoucí výroby s AJ (od 45.000 Kč) okr. Prostějov

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Nabízíme uplatnění šikovným manažerům výroby, kteří se nebojí promluvit anglicky, zvládnout uřídit kolektiv a chtějí odborně růst!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za svěřený úsek výroby
  • koordinace práce podřízených, kontrola jejich práce
  • kooperace s výrobním ředitelem při řešení plánu výroby
  • zodpovědnost za výsledky výroby
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • praxi na manažerské pozici ve výrobě
  • angličtinu na velmi dobré úrovni - nutná denní komunikace
  • znalost prostředí výroby nutná, automotive výhodou
  • silnou osobnost s vůdčí schopností a přirozenou autoritou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zajímavá práce ve významné a rozvíjející se firmě
  • podílení se na řízení výroby celého závodu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • komunikace v AJ
  • zaměstnanecké benefity
  • práce v prostředí moderní výroby
  • stravování, příspěvky, aj.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.