Volné pracovní místo Vedoucí výroby

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Karlovarský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, bakalářské, vysokoškolské

Pro našeho významného klienta – známou mezinárodní společnost zabývající se výrobou luxusních porcelánových setů – hledáme motivované kandidáty pro pozici:

Vedoucí výroby

Náplň práce:
řízení výrobní činnosti podniku
zpracování a aktualizace ročních plánů výroby
pravidelné kontroly plnění plánu výroby
kontrola výrobních procesů a návrhy na jejich zlepšení
úzká spolupráce s obchodním oddělením
dohled na skladováním a expedicí

Požadavky na uchazeče:
SŠ/ VŠ vzdělání
5 let praxe v oblasti výroby porcelánu
komunikativní znalost AJ
proaktivní přístup k povinnostem
silná motivovaná osobnost

Nabízíme:
nadprůměrné platové podmínky
firemní benefity
zázemí stabilní zahraniční společnosti
nástup ihned !

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „Odpověď na inzerát“.