Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VÝVOJE (35-50.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Jste pro-aktivní vůdčí osobnost s výbornými organizačními a komunikačními schopnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti IT a s vedením podřízených? Chcete uplatnit své znalosti a zkušenosti v úspěšné a stále se rozvíjející společnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Stabilní, dynamicky se rozvíjející společnost rozšiřuje svůj tým a hledá posilu na pozici:

VEDOUCÍ VÝVOJE (35-50.000,- Kč)

Pracovní náplň:

  • Komplexní řízení projektů společnosti
  • Vedení projektového týmu (podle velikosti projektu)
  • Plánování a kontrola prací v rámci projektu
  • Pravidelný reporting o aktuálním stavu projektu

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedení projektů v oblasti vývoje IS
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost stanovit si priority a efektivně řešit problémy
  • Pro-aktivní vůdčí osobnost, pozitivní myšlení, odolnost vůči stresu
  • Ochota cestovat (příležitostné zahraniční pracovní cesty)

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stále se rozvíjejíc společnosti
  • Přístup k nejnovějším technologiím
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce a další benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás