Volné pracovní místo  Vedoucí zavádění nových strojů do výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Mezinárodní strojírenská společnost hledá kandidáty na pozici Vedoucí zavádění a údržby strojů.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> komenunikace s výrobou ohledně potřeby nových strojů a zařízení a vývojem ohledně možností jejich relizace </li>
<li> koordinace jejich výstavby a instalace,</li>
</ul>plánování projektů, rozpočtů a vedení lidí pracujících na těchto projektech<ul>
<li> tvorba technických specifikací zařízení</li>
</ul>spolupráce s výrobci speciálních nástrojů<ul>
<li> vedení kolektivu údržby</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství, mechatronika, elektro)</li>
<li> zkušenosti v oblasti stavby strojních zařízení, případně strojní údržby</li>
<li> velmi dobré znalosti v oblasti technické dokumentace</li>
<li> zkušenost s vedením lidí a projektůvýhodou, vůdčí potenciál podmínkou</li>
<li> komunikativní znalost NJ (denní komunikace)</li>
<li> ŘP sk. B, ochota cestovat</li>
<li> odolnost vůči stresu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavou práci v moderním závodě</li>
<li> široký program zaměstnaneckých benefitů</li>
<li> dlouhodobou perspektivu stabilního zaměstnání</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> ubytování na náklady firmy</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".