Volné pracovní místo  VEDOUCÍ/TEAM LEADER VÝROBY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Vedoucího výroby. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> vedení oddělení výroby </li>
<li> zajištění plynulého provozu v požadované kvalitě</li>
<li> zodpovědnost za výsledky oddělení</li>
<li> dohled nad kvalitou a technologiemi používanými při výrobě</li>
<li> řešení problémů souvisejících s výrobou</li>
<li> optimalizace procesů, snižování nákladů </li>
<li> tvorba reportů</li>
<li> vedení projektů, spolupráce na auditech</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Ostravsko

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> anglický jazyk minimálně na úrovni B1</li>
<li> praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti alespoň 2 roky</li>
<li> zkušenost v oblasti automobilového průmyslu</li>
<li> silné organizační schopnosti, schopnost vést tým zaměstnanců</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> závodní stravování</li>
<li> možnost služebního auta</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".