Volné pracovní místo  Věk není překážkou ! Pro Prahu 1 hledáme PORADCE, plat 25 tis. Kč

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AMCICO AIG Life je mezinárodní společnost, která zabývá finančním trhem. Na českém trhu působíme od roku 1992.

AMCICO AIG Life hledá poradce v oblasti financí pro svoji pobočku na Praze 1.

Jaká bude Vaše pracovní náplň ?
Poradenství v oblasti financí. Po ruce budete vždy mít managera a asistentku, kteří Vám ochotně pomohou s Vaší prácí. Denně se budete setkávat s různými klienty. Stanete se odborným poradcem s registrací od ministerstva financí.

Požadujeme

Jaké jsou nároky na zájemce o práci ?
Reprezentativní vystupování a dobré komunikační schopnosti by měli být samozřejmostí. SŠ/VŠ vzdělání, schopnost odolávat stresu a samostatnost. Vzhledem k náročnosti práce požadujeme předchozí praxi v oblasti financí, obchodu, nebo poradenství.

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
Pevné zázemí v centru Prahy, podporu Vaší práce, finanční ohodnocení s fixním základem, a mnoho dalšího. Věříme totiž, že pro kvalitní práci je potřeba kvalitní podpora. Také proto máme pro naše zaměstnance speciální bezplatný vzdělávací program.

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu nám pošlete strukturovaný životopis a použijte volbu "odpovědět".