Volné pracovní místo Volná pozice instalatér-topenář

aktivní
HOGO GmbH

Personalna leasingova spolocnost a 10 letou tradici na prac. trhu
Zamestnavame pres 1000 zamestnancu
Prace bez poplatku na pracovni smlouvu

Místo pracoviště
Rakousko
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

Rekonstrukce bytovych jednotek
Instalace topeni
Hlaste se taky dvojice – pomocnik a odbornik

Požadujeme

Vyucni list
praxe
NEMCINA na urovni rozumim odpovim
Vlastne auto

Nabízíme

Plat pro vyuceneho topenare od 2000 euro netto
Pomocnik od 1800 netto

Jiná sdělení

14.platu
zalohy mozne kazdy tyden
ubytovani hradime
interni kursy /taky nemecky jazyk
mesic skousebni doba
TPP
Jsme ciste Rakouska firma, zamestnavame
nesprostredko­vavame!
Prace bez provize

Podobné nabídky práce

Stavebni tesar
renovace krovu novostavby
HOGO GmbH Zahraničí - Salzburg LINZ WELS Plný úvazek
týden
Stavební dělník, řemeslník, elektrikář
Hledáme šikovné a zručné řemeslníky v oboru pozemního stavitelství, kteří mají chuť do práce a chtějí se učit novým věcem. Práce je možná na HPP i na ŽL. Praxe v oboru výhodou ne však podmínkou. Především hledáme zedníky, sádrokar ...
David Klement kraj Jihomoravský, Česko Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
INSTALATÉR - Německo - nástupní prémie 500 EURO!
- instalace, provoz a obsluha sanitárních zařízení, topení a klimatizací - výměna částí (např. těsnění, filtry, nástavce) - zasítění soustav a systémů - zjištění chyb a jejich oprava
Dremo Personaldienstleistung GmbH Bavorsko, Hesensko, Sasko a další s... Plný úvazek
týden
Topenář / Instalatér
Náplň práce: - práce na novostavbách - zajištění topenářských a vodoinstalačních prací - odborná poradenská činnost Požadujeme: - vzdělání SOU v oboru můžete být i absolvent bez praxe - znalost výkresové dokumentace - zkušenos ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Středočeský kraj, Česko Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Volna pozice ZEDNIK
zednicke prace rekonstrukce novostavby stavby leseni evt. obklady, pokud mate praxi
HOGO GmbH Rakousko - zapadni rakousko Plný úvazek
aktivní
PL4231: Svářeč / topenář (případně ucelené party montérů)
Montáže tepelných, plynových, vodovodních zařízení. Svářečské práce potrubních systémů, potrubářské práce
Personal Consult s.r.o. Pardubice Region, Česko Plný úvazek