Volné pracovní místo  Všeobecná/Praktická sestra – ordinace praktického lékaře pro dospělé Praha 2

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Hledáte práci, která dává smysl? Máte pozitivní vztah k lidem? Přidejte se k nám!

Jsme malé soukromé zdravotnické zařízení s dlouholetou tradicí (30 let na poli zdravotní péče). Nejsme řetězec. Zabýváme se primární péčí v moderním pojetí v souladu s nejnovějšími poznatky z oboru. V rámci našich ambulancí praktických lékařů zajišťujeme komplexní péči v oboru všeobecné praktické lékařství i doplňkovou péči v oblasti rehabilitace (laser, lékařská lymfodrenáž). Tvoříme vzájemně malý, nekonfliktní kolektiv.
Rádi mezi námi uvítáme novou kolegyni/ kolegu se zkušenostmi z ambulantní péče, ale jsme připraveni zaučit i absolventa – to pro nás není problém.

Naše sestřičky pracují na HPP (40 hodin týdně, v úvazku 1,0), v jednosměnném provozu, každá má jednu odpolední za týden, pátek je krátký.

Pokud se pro práci u nás rozhodnete, můžeme slíbit zázemí stabilní organizace s vlídným přístupem vedení a prima kolegy. Samozřejmostí je kvalitní, dostatečné, trpělivé zaškolení.

Nebojte se práce v ordinaci praktického lékaře! Nejde o „vypisování hlaviček receptů a „volání další“ v prostředí s bacily. U nás sestřičky pracují samostatně, s PC a nejnovějšími přístroji, které jsou nám k dispozici a jsou pravou rukou lékaře. Pacienty objednáváme, máme oddělené zdravé od nemocných a ochranných pomůcek máme k dispozici dostatek.

Začali jsme v komunikaci s pacienty používat speciální on-line aplikaci, která výrazně odebírá sestrám počet telefonických kontaktů, současně ulehčuje a zpřehledňuje kontakt pacient-sestra-lékař..

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, ozvěte se nám! A pokud váháte, ozvěte se taky, rádi Vám naše pracoviště nezávazně ukážeme a popovídáme si o všem, co Vás bude zajímat.

Požadujeme

Odborná způsobilost pro výkon povolání všeobecné nebo praktické sestry. Vhodné i pro absolventy, nebo sestry bez praxe, které rádi zaučíme.

Nabízíme

Zaměstnancům nabízíme:
  • Motivující mzdové podmínky
  • Garance růstu mzdy, 2x ročně odměny, mimořádný finanční bonus z vynikající pracovní výkon
  • Stravenkový paušál
  • Zázemí stabilní organizace
  • Dlouhodobá perspektiva zaměstnání
  • Práce v moderním zdravotnickém zařízení s perfektní dopravní dostupností (přímo u metra C – I. P. Pavlova)
  • Příjemné, bezpečné pracovní prostředí
  • Kvalitní odborné zaškolení, podpora nováčka v týmu
  • Férový přístup zaměstnavatele
  • Účast na vzdělávacích akcích
  • Vybraná očkování pro zaměstnance zdarma
  • Lymfodrenáž a laserterapie pro zaměstnance zdarma
  • Možnost registrace zaměstnance u našeho praktického lékaře, zajištění specializované zdr. péče
  • Možnost osobní konzultace s lékařem zdarma
  • Zvýhodněný nákup vitamínů, potravních doplňků a zdravotnického materiálu

Jiná sdělení

VHODNÉ PRO:
Všechny zájemce se vzděláním požadovaným pro všeobecnou sestru či praktickou sestru

SMĚNNOST:
Jednosměnný provoz, úvazek 1,0 (40 hodin za týden) - pravidelná pracovní doba, v týdnu jedna delší směna do 18.30, v pátek pracovní doba kratší.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Zajištění plynulého chodu sesterny, recepce a ambulancí (max. 3 lékaři ve službě)
  • Spolupráce s lékaři
  • Kontakt a komunikace s pacienty
  • Práce s přístrojovou technikou (metody rychlé diagnostiky POCT, EKG, AMTK, přístrojová lymfodrenáž, laser třídy IIIb)
  • Odběry biologického materiálu, očkování
  • Nezbytná administrativa
  • Telefonická a mailová komunikace s pacienty

PRACOVNÍ OBDOBÍ OD:
Nástup nejlépe IHNED, nebo i později - dle dohody.

MZDA:
Příkladem – mzda nastupující sestry po zaučení cca 30.000 Kč ČISTÉHO s garancí pravidelného růstu + stravenkový paušál + 2x ročně odměny dle výkonu + mimořádný finanční bonus za vynikající pracovní výsledky.