Volné pracovní místo  Všeobecná sestra do domácí péče Nymburk, Český Brod a okolí

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Hledáme posily do týmů domácí zdravotní péče Promedicus na hlavní pracovní poměr a dohody pro oblast Nymburska a Českobrodska.

Náplň práce:
  • Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně 2 roky praxe práce ve zdravotnictví
  • Aktivní řidič sk. B
  • Vzdělání všeobecné sestry a vyšší
  • Základní znalosti práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení: 35 000 Kč až 50 000 Kč měsíčně dle výkonu
  • Služební automobil
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Práce v přátelských týmech
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Možnost práce na dohodu o provedení práce
  • V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem
  • Možnost náborového příplatku