Volné pracovní místo  Všeobecná účetní AJ + Yugoslav language

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Hledáte práci u stabilní společnosti, která Vám dá možnost profesního růstu?<br/>
<br/>Nabízíme Vám uplatnění u nadnárodní, expandující, výrobní společnosti na pozici <br/>SENIOR Všeobecné účetní s aktivním využitím AJ nebo NJ.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> vedení účetnictví</li>
<li> daně, cash management</li>
<li> zastřešení fakturace</li>
<li> úzká spolupráce s hlavní účetní</li>
<li> zpracování měsíčních a ročních uzávěrek</li>
<li> sestavování daňového přiznání</li>
<li> spolupráce s auditory a daňovými poradci</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ ekonomického směru</li>
<li> min. 3letá praxe v oblasti vedení účetnictví (u výrobní společnosti výhodou)</li>
<li> dobrá znalost AJ + některý z jazyků používaných v oblasti dřívejší Jugoslávie (Chorvatština, Srbština, Rumunština, Bosenština)</li>
<li> dobrá znalost MS Office (EXCEL)</li>
<li> výborná znalost účetních programů a legislativy</li>
<li> účetní certifikace vítána</li>
<li> odpovědný přístup k práci, samostatnost, pečlivost, týmový duch</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zázemí silné, expandující, nadnárodní společnosti</li>
<li> Velmi zajímavé finanční ohodnocení</li>
<li> Stravenky, flexipassy</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Možnost profesního rozvoje</li>
<li> Možnost nástustupu IHNED nebo dle dohody.</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".