Volné pracovní místo  Operátor vstřikovacích lisů

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Společnost Stant Manufacturing s.r.o., která je celosvětově vedoucí společností v oblastech technologického návrhu, výroby a distribuce širokého spektra produktů a nástrojů pro automobilový průmysl, v rámci doplnění svého týmu, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Operátor výroby - vstřikovací lisy.

Náplň práce:
1. obsluhuje výrobní linku, výrobní stroje a zařízení, pro které je zaškolen, v souladu s platnými předpisy - oblast vstřikovacích lisů
2. řídí se platnými pracovními instrukcemi, technologickými postupy, balícími předpisy a předpisy pro izolaci zmetků
3. eviduje technická data o průběhu a výsledcích své práce
4. předává informace o svěřeném úseku, hlásí neprodleně všechny poruchy
5. plní předepsané výrobní normy, jeho práce splňuje všechny požadavky na kvalitu výrobku a výrobního procesu
6. provádí běžnou údržbu a výměnu forem na vstřikovacích lisech
7. nastavuje parametry pro vstřikovací lisy

Požadujeme

  • zkušenost se směnovým režimem
  • prokazatelnou manuální zručnost z výrobní společnosti a s výrobou plastů
  • zkušenost s vstřikováním plastů
  • orientace v problematice vstřikování plastů v návaznosti na tlak, teplotu atd.
  • technická znalost mechaniky
  • znalost vstřikolisů výhodou
  • znalost obsluhy VZV výhodou
  • bez zdravotního omezení
  • znalost forem výhodou

Nabízíme

  • stravenky
  • bonusy
  • 13. plat
  • přátelské pracovní prostředí
  • příspěvek na penzijní poj.

Jiná sdělení

Svůj životopis zašlete prosím v souboru typu doc, nebo pdf pomocí tlačítka "odpovědět" . Pokud se vám neozveme během 14-ti dnů od vaší reakce, dali jsme přednost jinému kandidátovi. Bohužel nejsme schopni komunikovat se všemi zájemci. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Stant Manufacturing s. r. o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.