Volné pracovní místo  Vyhraj nad pohledávkami

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Láká Tě oblast daní a účetnictví? Jsi komunikativní a nebojíš se žádného úkolu?

Domluvíš se anglicky a také jedním z vybraných jazyků - němčina/francouzština/italština?

Pak hledáme právě Tebe!

Jaká bude Tvoje náplň práce:
  • Kontrola splatnosti faktur, komunikace s dlužníky
  • Dohled nad dodržováním platebních podmínek, DSO
  • Vydávání kopií faktur, dobropisů a výpisů z účtů
  • Úzká spolupráce s oddělením Credit Risku pro identifikaci rizik
  • S tím související reporting, zaznamenávání informací do programu SAP

Požadujeme

Co od Tebe očekáváme
  • Budeš mít VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření nebo praxi z této oblasti
  • Nebudeš mít problém komunikovat, a to i v angličtině a v dalším jazyce
  • Zvládneš se kamarádit s Excelem
  • Nebudeš se bát nových úkolů
  • Dokážeš být důsledný, ale zároveň asertivní
  • A to nejdůležitější: Nepokazíš žádnou legraci

Nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout?
  • Práci na Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv a nejrůznější volnočasové aktivity
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní pracovní prostředí včetně relaxační zóny a terasy
  • Týden dovolené navíc a k tomu další 3 sick days
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • A spoustu nových zážitků
  • Místo výkonu práce: Brno

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej a zavolej na tel.: použijte odpovědní formulář , nebo pošli životopis na adresu: použijte odpovědní formulář