Volné pracovní místo  Výkonná asistentka s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta nadnárodní společnost působící jako komplexní dodavatel řešení interiérů hledáme vhodnou kandidátku na pozici Výkonná asistentka s AJ.

Náplň práce:
  • samostatné vedení administrativní agendy
  • evidence smluv a faktur
  • vystavování objednávek
  • reporty do zahraničí
  • přijímání telefonních hovorů, rozdělování pošty i elektronické, péče o návštěvy
  • komunikace se zahraničními partnery

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • nutná praxe na obdobné pozici
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Excel, Word, Internet)
  • znalost tvorby www stránek výhodou
  • velmi dobrou znalost AJ (komunikace s centrálou v Norsku a pobočkami v celé Evropě)
  • logické myšlení
  • organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost
  • ochotu, pečlivost, příjemné vystupování
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

  • dobré pracovní zázemí v menším kolektivu
  • mobilní telefon
  • výuku AJ a další vzdělávací programy (stáže i v zahraničí)
  • velmi zajímavé platové ohodnocení (dohodou dle zkušeností + odměny)

Lokalita:Praha 10
Nástup ihned, případně dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".