Volné pracovní místo  Výkonný manažer

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, architektonickou kancelář, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Výkonný manažer

Náplň práce:
  • na této pozici budete zodpovědný za celkové řízení společnosti, včetně obchodních a finančních výsledků
  • budete ,,výkonnou silou" majitelů společnosti
  • po zapracování očekáváme převzetí plné odpovědnosti za každodenní chod společnosti, kontakt se zákazníky a realizaci firemní strategie odpovídající dlouhodobým cílům a vizi společnosti

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání (z oblasti stavebnictví výhodou, ne však podmínkou)
  • zkušenosti z oboru stavebnictví nebo příbuzného oboru (development aj.)
  • prokazatelné zkušenosti s řízením lidí
  • organizační schopnosti
  • nadstandardní komunikační a vyjednávací schopnosti
  • nadstandardní schopnost motivovat sebe i druhé (kolegy, spolupracující partnery)
  • znalost podstaty a fungování firemní organizace (marketing, obchod, finance, lidské zdroje…)
  • všeobecná znalost firemních procesů
  • orientace na zákazníka
  • schopnost používat neformální i formální styl řízení
  • smysl pro inovace (produkt, procesy, řízení…)
  • zájem o architekturu a design výhodou

Osobnostní předpoklady:
  • samostatnost, iniciativa a zodpovědnost (!!!)
  • schopnost získat si přirozený respekt a autoritu
  • přiměřený entuziazmus
  • pozitivní vztah k eko-technologiím

Nabízíme

  • zajímavou a pestrou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • mobil, notebook
  • možnost služebního vozu

Preferuje se spolupráce na ŽL !

Plat: 50 000,- Kč + roční bonusy 20 - 30% z ročního zisku
Nástup: ihned nebo dohodou
Lokalita: Praha 3

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".