Volné pracovní místo VÝKONNÝ ŘEDITEL - ref.č. 191

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské

Pro našeho klienta, přední taneční společnost v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Výkonného ředitele.

Taneční škola vlastní moderní a nově vybudované taneční centrum v Brně, které nabízí 5 tanečních sálů, příjemnou kavárnu s odpočinkovou zónou a standardní zázemí.

Náplň práce:

  • garantovat naplnění stanovených firemních cílů
  • podílet se na tvorbě firemních cílů a strategií dle zadání majitele
  • řízení managementu, motivace a odměňování
  • report informací majiteli
  • zodpovědnost za ekonomické výsledky firmy
  • řízení a rozvoj firmy
  • účast na všech významných akcích firmy
  • zodpovědnost za naplňování vize a mise
  • spoluzodpovědnost za vytváření firemních cílů a strategií i ve spolupráci s majitelem
  • zodpovědnost za plnění všech odsouhlasených cílů, včetně finančních
  • řízení managementu, správnou komunikaci směrem k majiteli i k managementu (reporty, informace atd.)
  • za sdílení firemních hodnot a příznivé firemní klima
  • zodpovědnost za spokojenost zákazníků, korektní vztahy s dodavateli a odběrateli

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomicko-manažerského směru
  • praxe z vyššího managementu nebo na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • organizační schopnosti
  • schopnost vést a řídit lidi a projekty
  • orientace na strategické cíle
  • schopnost řešit konflikty
  • analyticko-syntetické myšlení
  • časová flexibilita
  • schopnost koučovat
  • schopnost rychle se učit
  • schopnost reprezentovat firmu

Nabízíme

  • možnost přispět k rozvoji prémiové společnosti působící v oblasti služeb
  • práci v dynamickém prostředí mezi převážně mladšími lidmi
  • otevřené možnosti při plnění cílů
  • volnější pracovní dobu
  • odpovídající platové a bonusové hodnocení
  • služební automobil nebo , telefon a notebook
  • nástup dohodou, nejlépe co nejdříve

Jiná sdělení

Lokalita: Brno
Pracovní poměr: ŽL/ HPP

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.