Volné pracovní místo  Vyplácíme týdně - izolatér do Německa - nástup ihned

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 79 950–94 940 Kč / měsíc

O firmě

Jsme rodinná společnost s desetiletou tradicí. Nabízíme práci v Německu pro český kvalifikovaný personál, který nasazujeme výhradně pro realizaci vlastních stavebních a montážních zakázek našich obchodních partnerů. Naše proškolené týmy posíláme na vybrané zakázky po Bavorsku, a to vždy jen od pondělí do pátku. Společně vybereme pracovní pozici, která vám sedne. Práce v Německu je totiž skvělou příležitostí, jak se realizovat.

Hledáme jednotlivce nebo dvojice izolatérů pro práci ve Winkelhaidu.
Náplň práce:
Izolace plochých střech, včetně pokládky zateplovacích materiálů a zajištění hydroizolace s využitím technik svařování fólií a lepenky.

Požadujeme

Požadujeme:
  • bydliště v Plzeňském, Středočeském, Ústeckém, Libereckém, Jihočeském, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze
  • vyučení nebo praxi v oboru
  • vlastní automobil a řidičský průkaz
  • základní znalost německého jazyka
  • spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

Nabízíme:
  • v základu 3 200 EUR měsíčně
  • nástup ihned
  • týdenní výplata odměny (peníze na účtu po každém odpracovaném týdnu hned v pondělí)
  • práci na ŽL (pokud jej však nemáš, pomůžeme ti vše kompletně zařídit)
  • zajištěné ubytování rodinného typu
  • zajištění všech potřebných dokumentů
  • pracovní oblečení značky Strauss
  • špičkový personální servis
  • garantujeme práci do Vánoc

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pokud tě nabídka zaujala, použij odpovědní formulář a domluv si osobní schůzku v naší plzeňské kanceláři.

Máte zájem o nabídku Vyplácíme týdně - izolatér do Německa - nástup ihned?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Richard Flachs z CP Montage s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vyplácíme týdně - izolatér do Německa - nástup ihned

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.