Volné pracovní místo  VÝROBA, BALENIE SMOOTHIE NÁPOJOV A DŽUSOV - HOLANDSKO - DODEWAARD

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 51 000–58 000 Kč / měsíc

Voľné pracovné miesta pre pracovníkov ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa vyrábajú smoothie nápoje (hustý rozmixovaný nápoj z ovocia a zeleniny) a rôzne džúsy.
Náplň práce:
  • kontrola ovocia, balenie, štítkovanie
  • ukladanie džúsov do krabíc, príprava na expedíciu
  • pracuje sa na 3 zmeny, ktoré sa každý týždeň striedajú
  • pracujete na Holandskú pracovnú zmluvu

Požadujeme

  • znalosť anglického jazyka na úrovni A2 - B1

Nabízíme

13,27 Eur brutto/hod+ 8,33 % holiday money + príplatky za zmeny, víkendy a sviatky

Príplatky za pracovný čas:
od 06:00 - 18:00 hod.- plat 13,27 Eur brutto/hod
od 18:00 - 22:00 hod. príplatok 15%
od 22:00 - 07:00 hod. príplatok 25%

  • zmeny sa obyčajne každý týždeň striedajú.
  • mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku skrze odpovědní formulář.