Volné pracovní místo  Výroba LAHŮDEK - noční směny, 29000-34000 Kč/měsíc

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 29 000–34 000 Kč / měsíc

Práce v malém kolektivu (2–4 zaměstnance na směně) v moderním profesionálním prostředí na Praze 4 - Michle.

Náplň práce:
výroba chlebíčků, tortil, plněných baget, salátů, sendvičů a jiných výrobků.

Pracovní doba: noční směny (18.00 - 6.00 h.) v turnusu (krátký - dlouhý týden). Během zaučení (1-2 měsíce) je nutno absolvovat denní směny v turnusovém režimu (krátký - dlouhý týden).

Nástup ihned.

Požadujeme

  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • praxe v oboru gastro vítána
  • pracovitost
  • spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí velké tradiční české společnosti
  • jistotu výplatních termínů
  • 13. plat – vánoční odměna (1/2 průměrné měsíční mzdy)
  • po roce příspěvek na penzijní pojištění 300 – 800 Kč
  • občerstvení na pracovišti
  • dotované stravování
  • podnikové fitness centrum zdarma i pro rodinné příslušníky
  • možnost se zúčastnit firemních akcí
  • Multi Pass kartu (příspěvek zaměstnavatele na volný čas)

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Volejte prosím výhradně PO-PÁ od 9.00-15.00 h.
Zašlete nám svůj profesní životopis. Vhodné uchazeče budeme do 5 dnů kontaktovat.