Volné pracovní místo  Výroba plastových kufříků - Brno - až 22 000 - navíc 13. plat

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Chcete se podílet na spolupráci se světovými značkami jako jsou MAKITA a BOSCH?

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se lisováním technických plastů pro automobilový průmysl, hledáme nové pracovníky do výroby v Modřicích s nástupem IHNED

Náplň práce
  • obsluha lisovacího stroje, zpracování plastových výlisků
  • manipulace s komponenty a hotovými výlisky

Požadujeme

  • manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci
  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • ochota pracovat v třísměnném provozu nebo nepřetržitém provozu
  • praxe v dílenské/montážní výrobě VELKOU výhodou

Nabízíme

STABILNÍ a DLOUHODOBOU spolupráci na HPP
Nástup IHNED
MOTIVUJÍCÍ finanční ohodnocení
NAVÝŠENÍ PLATU po zkušební době a za dobré výsledky
STRAVENKY v hodnotě 70Kč/90Kč za odpracovanou směnu
DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ
13. plat
V budoucnu možnost POSTUPU
Doprava ZDARMA z centra Brna
Zastávka autobusu hned vedle výrobní haly
4 týdny dovolené + 6 dní navíc
firemní AKCE a přátelské prostředí

Vhodné pro

Absolventy.