Volné pracovní místo  VÝROBNÍ DĚLNÍK - MOŠNOV

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro zahraniční výrobní společnost z oblasti automobilového průmyslu hledáme uchazeče na pozice do výroby. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> výroba dílů pro automobilový průmysl</li>
<li> obsluha výrobních strojů </li>
<li> práce na montážních linkách</li>
<li> výstupní kontrola a další pomocné práce ve výrobě</li>
<li> práce vhodná zejména pro muže i pro ženy</li>
<li> třísměnný provoz (popř.šestidenní provoz - po-so tři týdny po sobě, čtvrtý týden volno)</li>
</ul>
<br/>Nástup 2.6.2013!

Požadujeme

<ul>
<li> SOU </li>
<li> praxe ve výrobě (automobilové výrobě) velkou výhodou</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> aktivní přístup k práci, samostatnost</li>
<li> dobrý zdravotní stav</li>
<li> VÝPIS ZE ZDRAVOTNÍ DOKUMENTACE</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní zahraniční společnosti</li>
<li> prémie dle pracovního výkonu</li>
<li> příspěvek na stravné</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".