Volné pracovní místo  Výrobní inženýr (transfer linky) – i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

VÝROBNÍ INŽENÝR (transfer linky) – i pro absolventy!

Pozici obsazujeme pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost v Olomouci, v souvislosti s realizací nových projektů a rozšiřování výrobní činnosti.

Náplň práce:
  • Kompletní zajištění transferu výrobní linky ze zahraničí
  • Spolupráce při projektování a instalaci linky ve výrobním závodě v Olomouci
  • Zodpovědnost za provoz nové linky
  • Optimalizace procesů ve výrobě
  • Návrh a implementace procesních změn ve výrobě

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru (chemický, strojní, apod.)
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobě výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Časová flexibilita – ochota cestovat do zahraničí
  • Ochota učit se novým věcem
  • Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
  • Zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • Zajímavá a zodpovědná pracovní pozice
  • Úvodní zaškolení v zahraničí
  • možnost profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v Čj a Aj na email pomocí volby "odpovědět".
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.