Volné pracovní místo  VÝROBNÍ INŽENÝR

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Pro zahraniční výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici výrobní inženýři.

Požadavky: vzdělání strojní nebo elektro

Náplň práce:
  • práce ve výrobě - řízení výrobní linky, praxe není podmínkou
  • komunikativní znalost AJ (výhodou) flexibilita, pracovní doba 7,20 - 16,00 hod
  • nástupní mzda cca 20000,- Kč se znalostí AJ 25.000 až 30.000Kč
Firma nabízí: možnost zaškolení, mezinárodní prostředí, vzhledem k rozšiřování aktivit možnost kariérového růstu

Místo výkonu práce: možnost výběru Žebrák

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".