Volné pracovní místo  Výrobní mistr, Brandýs n. Labem, až 29 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

  • Řízení podřízených pracovníků a zabezpečování kvality, objemu a včasnosti výroby
  • Dohled nad docházkovým systémem, pravidelné denní reporty výroby a materiálu
  • Kontrola pracoviště a dohled nad používáním ochranných prostředků a bezpečnosti práce
  • Seznámení se s cíli a politikou společnosti, kontrola jejich dodržování a předávání informaci podřízeným
  • Dohlížení nad dodržováním předpisů BOZP, zásad jakosti, enviromentu a dalších interních předpisů
  • Řízení dozoru nad stroji a zařízením, zabezpečování komunikace s údržbou

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Zájem o automobilový průmysl a technické myšlení
  • Zkušenosti ve výrobě a s řízením týmu
  • Výborné organizační schopnosti a dobrá komunikace s lidmi
  • Praxe na pozici seřizovače výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení, 22 000 – 29 000 Kč měsíčně
  • Bonusy za docházku, výkon a další odměny
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové pojištění, zaměstnanecké slevy
  • Nástup možný IHNED!
  • Příspěvek na masáže a fyzioterapii
  • Rychlé autobusové spojení z Prahy – Černý most

Jiná sdělení

ADECCO spol.s r.o. | Údaje o firmě | Odhlásit
Kredit: 9183 inzerátů , platnosti do 15.6.2017 | Navýšit
easy-prace.cz > Editace inzerátu: Výrobní mistr, Brandýs n. Labem, až 29 000 Kč/měs.

MOJE INZERÁTY
Nový inzerát
Přehled inzerátů
ŽIVOTOPISY
Hledat uchazeče
CENÍK
Ceník inzerce
ÚDAJE O FIRMĚ
Základní údaje
Kontaktní osoby
NASTAVENÍ
Změna hesla
Pondělí pátek 8:00 - 18:00, použijte odpovědní formulář
Napsat e-mail
Otázky a odpovědi
Editace inzerátu: Výrobní mistr, Brandýs n. Labem, až 29 000 Kč/měs.
Text inzerátu
Zobrazovaný název: *

Výrobní mistr, Brandýs n. Labem, až 29 000 Kč/měs.
Interní kód:

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Jiná sdělení:

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Teamleadra ve výrobě pro nizozemskou společnost která se zaměřuje na výrobu výfukových systémů pro osobní automobily. Hlavní náplní práce je především řízení výrobních pracovníků, odpovědnost za kvalitu, včasnost a odpovídající objem výroby.
Hrubý plat:

Typ pracovního poměru:*
Plný úvazek
Zkrácený úvazek
Práce na ŽL
Brigády
Možné vzdělání uchazečů:*
základní
odborné vyučení bez maturity
středoškolské nebo vyučení s maturitou
vyšší odborné
bakalářské
vysokoškolské / univerzitní
MBA, MBT, postgraduální studium
Absolventi:
Nabídka vhodná pro absolventy

Obor a pozice

Dělník ve výrobě Nástrojář Sklář
Horník / těžební pracovník Obuvník Supervizor výroby
Hutník Operátor CNC strojů Svářeč
Keramik Plánovač výroby Šička
Konstruktér ve výrobě Projektant ve výrobě Technik výroby
Kontrolor výroby Průmyslový designer Technolog výroby
Kožešník Revizní technik ve výrobě Vedoucí výroby
Lakýrník Servisní technik ve výrobě Výrobní operátor
Mistr ve výrobě Seřizovač / programátor CNC strojů Výrobní ředitel/manažer ve výrobě
Lokalita

Označit vše | Zrušit vše
Benešov Kutná Hora Praha-východ
Beroun Mělník Praha-západ
Kladno Mladá Boleslav Příbram
Kolín Nymburk Rakovník
Přidat další lokalitu
Pracoviště
Místo výkonu práce: *

Brandýs nad Labem
Kontaktní osoba
Kontaktní osoba: *

Zadat inzerát
Pro firmy

Zadání nového inzerátu
Hledám zaměstnance
Ceník
Časté dotazy
Obchodní podmínky
Kontakt
Pro uchazeče o práci

Přidat životopis
Nabídky práce na e-mail
Brigády
Ochrana osobních údajů
Kontakt
Poradna

Úřady práce
Strukturovaný životopis
Jak napsat životopis
Curriculum vitae (CV)
Motivační dopis
Průvodní dopis
Sledujte nás

Poradna
Partneři
© 2006 - 2016 Easy-prace.cz | Mapa stránek | Na Easy práci.cz si snadno najdete nové zaměstnání. Nabídky práce můžete filtrovat podle oboru a lokality z celé České republiky. Pokud jste firma, která hledá nové zaměstnance, vložte pomocí jednoduchého inzerátu nabídku práce. Ta se bude zobrazovat pouze těm, kteří o ni mají opravdu zájem.

Práce ve městech: práce Praha | práce Brno | práce Olomouc | práce Plzeň | práce Liberec | práce České Budějovice | práce Zlín | práce Pardubice | práce Mladá boleslav | práce Kladno