Volné pracovní místo  Výrobní operátor / seřizovač mzda od 21.000Kč + bonusy

Lokalita Liberec a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Společnost působící v oblasti výroby součástek do elektronických přístrojů hledá do svého týmu nové pracovníky na pozici výrobních operátorů /seřizovačů - Liberec

Nabízíme:
  • mzdu od 21.000Kč + bonusy
  • příplatek za odpolední směnu +6Kč/hod. noční směnu +22Kč/hod.
  • 44Kč příspěvek na stravování / odpracovanou směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • čisté pracovní prostředí
  • fyzickou nenáročnost
  • možnost kariérního růstu

Náplň práce:
  • nastavení výrobních strojů
  • kompletace výrobků
  • měření posuvným měřítkem
  • čtení z výkresových dokumentací
  • kontrola kvality vyrobených dílů
  • místo pracoviště Liberec

Požadujeme:
  • SOU/SŠ ve strojním oboru výhodou
  • praxi ve strojírenském oboru - výhodou
  • manuální zručnost technický styl myšlení (čtení výkresové dokumentace používání základních měřících pomůcek posuvka mikrometr apod.)
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

V případě zájmu zasílejte CV na: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář