Volné pracovní místo  VÝROBNÍ OPERÁTOR ve ZLÍNĚ

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení

O firmě

Ref. č.: 10-21-241770. Hledáme nové pracovnice do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ.<br/>Jedná se o práci na 3 směny (po - pá)<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> spolupráce při výrobě membrán do plynoměrů</li>
<li> nenáročná práce v sedě i ve stoje</li>
<li> práce v ženském kolektivu v čistém prostředí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> dobrý zdravotní stav</li>
<li> zájem o dlouhodobu práci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnu dovolené</li>
<li> práce na HPP (po 1. roce převod na dobu neurčitou)</li>
<li> základní hodinová mzda 85,-Kč (po 3. měsíci navýšení na 92Kč)</li>
<li> příspěvky na stravování (60,-Kč - stravenky SODEXO)</li>
<li> prémie do výše 3 000,-Kč (měsíčně)</li>
<li> příplatky za víkend 50%</li>
<li> příplatek za odpolední směnu 7,-/hod</li>
<li> příplatek za noc 13,-/hod</li>
</ul>